4 жовтня 2018 року у бібліотеці-філіалі №4 відбувся День нової книги. Представлено читачам книгозбірні понад 100 книг найвідоміших письменників України і світу.

Бібліотекарі підготували експрес-репортажі про авторів, імена яких вперше звучали в бібліотеці та інформаційні огляди книг від переможців "Коронації слова", "Золотих письменників України" та книг, які були представлені на 25 Book Forum у Львові. 

Різні видавництва, різні автори, різні сюжети, але написані гостро й пронизливо, психологічно й чуйно, з лукавими інтригами, моторошними таємницями, підступними зрадами, родинними історіями, безневинною кров'ю, самопожертвами і справжнім коханням.

Серед представлених книг  - довгочікувані новинки від Братів Капранових, Ірен Роздобудько, Люко Дашвар, Сімони Вілар, Володимира Лиса, Андрія Кокотюхи, Надії Гуменюк...  

Підліткам презентували книги польської письменниці Йоанни Ягелло "Шоколад із чилі" та "Кава з кардамоном", повість Оксани Дорожовець "Старий будинок", новинки - фентезі "Гра" Марини Муляр, "Місто тіней" Мії Марченко, Любові Відути, серію романів-фентезі Еріна Гантера "Коти-Вояки". Наймолодші читачі дочекалися продовження пригод Мікробота від Олега Чаклуна. Це далеко не повний перелік новинок, представлених в День нової книги. Приходьте, кожного з вас чекає Ваша книга! Читайте, відкривайте для себе нових авторів і насолоджуйтеся читанням!