30 липня оголошено Всесвітнім днем боротьби з торгівлею людьми і з цього приводу в бібліотеці-філіалі №9 протягом кількох днів тривають різноманітні заходи. Розповсюдження інформаційних матеріалів про небезпеку сучасного рабства вирішили об'єднати з міні-перформансами та фокусами.

"Спритність рук і жодного шахрайства!" - бібліотекарі з юними волонтерами показували як звільнитись з імпровізованих мотузяних кайданів і заодно дарували корисні інформаційні листівки - плани особистої безпеки для подорожі закордон.

Усі охочі могли ознайомитись і з рештою інформаційних матеріалів від міжнародної організації IREX, а також виразити свої міркування на "фліпчарті думок".

Гадаємо, що один з найкращих способів запобігання торгівлі людьми - це поширення знань про неї. Обізнаність може зменшити наші власні ризики потрапити  в небезпеку та подолати упередження, що склалися навколо торгівлі людьми та жертв цього страшного злочину.

Тиждень з протидії торгівлі людьми у нашій бібліотеці проходить в рамках волонтерського проекту "Не все одно!" за сприяння Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.