16 липня в бібліотеці-філіалі №6 працювала читальна зала під відкритим небом. Завідувачка бібліотеки Ірина Усова запросила до цієї читальної зали, де всіх пригощали фруктами, а книги для буккросінгу були розкладені на широкому пеньку від дерева на подвір’ї біля бібліотеки, найактивніших юних читачів. Окрім спеціально запрошених, хто мав узяти участь в обговоренні прочитаних книжок, у діалозі, дискусії, до заходів у читальній залі під відкритим небом залучали всіх хлопчиків і дівчаток, які приходили цього дня в бібліотеку, за їх бажанням. 

Тим, хто раніше не брав участі в подібному заході в цій бібліотеці, Ірина Усова розповіла про суть буккросінгу. Інші, хто вже знайомий з буккросінгом, прийшли на захід з непотрібними їм книжками, щоб обміняти на ті, які їх цікавлять. 

Під відкритим небом для дітей проводилися вікторини, інтелектуальні ігри. Діти, які готувалися до заходу, розповіли про недавно прочитані ними книги і порадили друзям, що варто обов’язково прочитати. Відбувся цікавий обмін читацькими думками. 

Також Ірина Григорівна ознайомила дітей з книжечками, які власноруч – від текстів до обкладинки – створили трохи старші за них дівчатка в рамках бібліотечного проекту «Моя перша книжка».