В рамках волонтерського проекту "Не все одно!" бібліотека-філіал №9 закликає усіх не бути байдужими до насильства та жорстокості, до яких у нашому суспільстві часто ставляться нейтрально. Фізичний, матеріальний чи емоційний тиск часто чиниться у сім'ї, навчальному  закладі, серед знайомих...

І жертви насилля, і ті, хто його вчиняє, часто не можуть самостійно вийти з ситуацій, що складаються і опиняються заплутаними жорстокістю, як ліанами в непрохідних джунглях.

Отож, ми використали художні таланти наших читачів для організації мистецької акції, а також тематичні матеріали міжнародної організації IREX, щоб спонукати жителів нашого району не мовчати про насильство.

Усі охочі можуть отримати у бібліотеці інформаційні матеріали: план особистої безпеки, тест про здорові та нездорові стосунки і рекомендації зі спілкування, що допоможуть зупинити цькування.

Отож не будьмо байдужими до проявів жорстокості і пильнуймо, щоб і ми самі не стали кривдниками!

Про факти домашнього насильства можна повідомити на гарячу лінію: 0800500335 або 116123 на короткий номер з мобільного, а також поліції - 102.