11 липня в бібліотеці-філіалі №2 відбулося чергове засідання кіноклубу “Імпульс” Docudays ua, під час якого глядачам – користувачам бібліотеки - показали фільм незалежної режисерки-документалістки та відеожурналістки з Іспанії під назвою «В’язні кануна». Росер Корелья порушила в знятому нею в 2013 році фільмі дуже болісну і страшну тему: про кровні помсти, які з ХVII століття й по сьогодні здійснюються серед горців Албанії. Авторка фільму шукала можливості для примирення між ворогуючими кланами. Горець, який добре знає традиції і згодився на інтерв’ю, вважає, що такі жахливі речі відбуваються в Албанії тому, що «урядові зв’язки не діють», і що «якби правильно застосовувалася юстиція і урядові закони працювали», такого б не було. 

Наприкінці фільму звучить пісня, в якій повторюються слова «Примиритися і потиснути одне одному руки. Більше жодних убивств – тільки примирення». 

Після перегляду фільму відбулося обговорення. Активна відвідувачка бібліотечних масових заходів, котра не пропускає жодного показу фільмів у бібліотеці, Любов Гаврилко зізналася: «Важко таке дивитися». Любов Ананіївна висловила впевненість, що такі трагічні події відбуваються тільки в горах Албанії – серед горців, а в містах такого немає.