8 липня в бібліотеці-філіалі №6 відбулося літературне чаювання з письменниками та художниками під назвою «Цікаві історії з життя письменників». У літературному чаюванні взяли участь полтавські поети і прозаїки, у тому числі голова Полтавської організації Національної спілки письменників України Наталія Трикаш, а також художниці Ніна Баканова, котра не раз проводила в цій бібліотеці свої виставки і майстер-класи з батику для школярів, та Наталія Гуденко, чия виставка тут запланована на недалеке майбутнє. Почесним гостем бібліотеки став заступник голови Полтавського товариства «Просвіта» імені Т.Г.Шевченка, відомий громадський діяч, історик і журналіст Олег Пустовгар. Пан Олег розповів про діяльність ГО «Просвіта» на Полтавщині, про історичні розвідки, які він підготував у зв’язку з 150-річчям заснування цієї організації і зі 100-річчям організаційного оформлення Полтавської обласної структури «Просвіти». 

Поетеса, прозаїк і журналіст Галина Пустовгар ознайомила учасників зустрічі зі своєю книгою, що має назву «Насправді це про любов», зачитала свої вірші, які, разом з лірикою, містять іскринки гумору, і подарувала цю книгу бібліотеці. Поетеса і журналістка Наталія Жовнір прочитала кілька своїх найновіших віршів. Андрій Карпенко, котрий пише цікаві поетичні твори з філософськими узагальненнями, а також займається комп’ютерною графікою, розповів про свою блогерську діяльність, про те, які книжки відомих полтавських авторів він оформляв. 

Наталія Трикаш розповіла про новий творчий проект, який планує реалізувати Полтавська організація Національної спілки письменників України не лише з членами спілки, а й з іншими творчими людьми, в тому числі художниками.

Завідувачка міської бібліотеки-філіалу №6 Ірина Усова сказала, що колектив закладу, який вона очолює, також зацікавлений взяти участь у цьому проекті. Окремі острівці творчості можуть працювати в бібліотеці. Наприклад, художники можуть проводити тут майстер-класи для дітей – користувачів бібліотеки.