4 липня в Центральній міській бібліотеці в рамках проекту «Знай свої права» відбувся семінар на тему «Взаємодія громадянина з представником місцевої влади. Права та обов’язки». У ньому взяли участь студенти першого та другого курсів Полтавської державної аграрної академії, які навчаються за спеціальністю «публічне управління та адміністрування». Вела семінар депутат Шевченківської районної в місті Полтаві ради й автор проекту «Знай свої права» Ольга Медвінська. Вона наголосила, що Україна має досконалу Конституцію, яка вважається найкращою в Європі. Але, на жаль, не всі положення цієї Конституції виконуються. Щоб Конституція стала дієвою, громадяни повинні знати її і вміти захищати свої права. Пані Ольга пояснила, як це слід робити. Далі Ольга Медвінська надала слово студентці другого курсу аграрної академії Оксані Яковлєвій, котра розповіла про основні правила звернень до чиновників.

Ще одна другокурсниця з цього вишу, Марина Янкіна, розповіла про біометричні паспорти, їх різновиди і право людей вибирати, що вносити в такий паспорт при оформленні а що ні. Марина пояснила, в чому перевага біометричного паспорта над звичайним.

Наприкінці висловилася кожна учасниця семінару (вийшло так, що це були лише дівчата - студентки і їх викладачка). Всі розповіли, що корисного вони почерпнули на цьому занятті в бібліотеці й яка інформація їм напевне знадобиться. Звичайно, здобутими на семінарі знаннями студентки поділяться з іншими. Ці знання допоможуть їм у навчанні і в майбутній роботі.

- Мої заняття направлені на те, щоб дати людям ази, як вивчати Основний Закон України і захищати свої права, користуючись його положеннями, - зазначила Ольга Медвінська. 

Пані Ольга порадила кожній учасниці семінару обов’язково придбати книгу, в якій опубліковані всі положення Конституції України. Дівчата відповіли, що така книга у них уже є. Є вона, звичайно, і в бібліотеці, де проходив семінар. Тут можна взяти для ознайомлення також багато іншої літератури, яка допоможе кожному стати більш грамотним юридично.