Не святі горшки ліплять, а прості люди

Змінити на краще себе і свою бібліотеку – під таким лозунгом працювала на Полтавщині  з 25 по 29 червня цього року VI Всеукраїнська літня школа адвокації для бібліотекарів «Адвокація в стилі Етно». Наша область стала тим майданчиком, на якому зустрілись бібліотечні лідери з усієї України. До нас завітали гості з Львівщини, Хмельниччини, Київщини, Донеччини та інших регіонів України. 

Члени секції УБА з адвокації  разом з Полтавським обласним відділенням ВГО УБА (голова Н.Влезько) підготували насичену та змістовну програму, яка включала бібліопосиденьки від відомого Рудого Панька "Адвокація від А до Я", серію майстер-класів "БібліоЦеГлина" (в Диканці, Решетилівці, Зінькові, Гадячі), презентації учасників школи, на колоквіумі «Адвокація від А до Я: формула успіху».

Полтавську міську ЦБС представляла Л.Опришко, головний методист центральної бібліотеки. Досвід нашої ЦБС з етноосвітньої діяльності, який був висвітлений на презентації, зацікавив всіх присутніх і викликав позитивні відгуки. 

Особливо вразив школярів етнокалейдоскоп "Народні промисли Полтавщини", що став частиною культурного картування Полтавської області, яке здійснили учасники школи.