Усі ми різні і у кожного можуть бути свої унікальні хобі, а також майбутня професія - такою була основна тема зустрічі з учнями пришкільного табору школи №5 в бібліотеці-філіалі №9.

Захід про рівні права і можливості чоловіків та жінок для дітей молодшої школи відбувся в рамках волонтерського проекту нашої бібліотеки "Не все одно!"

Разом з малюками ми поговорили про речі чи заняття, що у нашому суспільстві вважаються дівчачими чи хлопчачими, перевіряли на правдивість усталені твердження про професійні ролі жінок та чоловіків.

Нарешті, кожен міг зробити свого унікального персонажа, розмалювати фігурки хлопчиків та дівчаток та приєднати до них різноманітні професійні атрибути.

Відтак ми з'ясували, що захоплення не поділяються на хлопчачі та дівчачі, так як імена, фасони шкільної форми чи парфуми в магазині, і кожен може займатися тією цікавою справою, яка йому подобається.

Особливим сюрпризом для нас став візит представників Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Людмила Миколаївна Василенко привітала усіх присутніх і від імені організаторів конкурсу волонтерських проектів "Робимо світ кращим" надала нам усі необхідні речі, що допоможуть бібліотеці в реалізації проекту.