12 червня в бібліотеці-філіалі №6 побували діти з пришкільних таборів загальноосвітньої школи №11 та гімназії №13. Для кожного з загонів працівники бібліотеки провели казко-гру «Дива казкові в книжках чудових» до 390-річчя від дня народження знаменитого казкаря Шарля Перро. 

Бібліотекар Сюзанна Онищенко розповіла біографію всесвітньо відомого Шарля Перро, про те, коли і для кого він почав писати казки (в уже досить немолодому віці написав перші твори для своїх дітей. А виявилося - для дітей усього світу).  

На столі в читальній залі Сюзанна виставила портрети  відомих письменників, які носили бороди, і дала дітям завдання – упізнати, хто із зображених бороданів Шарль Перро. Більшість дітей його впізнали!

Гра тривала. Школярі, розділені на дві команди під назвами «Червона шапочка» і «Попелюшка» (за казками Перро) брали активну участь у вікторині, охоче відповідали на поставлені їм запитання. В кінці гри підводилися підсумки – скільки в якої команди правильних відповідей, і таким чином визначалися переможці.