А ви готові до захопливих літніх відкриттів? Тоді рушайте разом з бібліотекою-філіалом №9 у віртуальну екологічну мандрівку, як це зробили гості бібліотеки з пришкільного табору!

Учні з молодших класів школи №38 разом зі старшим науковим співробітником відділу природи Полтавського краєзнавчого музею Оленою Халимон відкривали для себе барвистий світ метеликів нашого краю.

Хоча, на початку зустрічі малюки мали самі здогадатися про кого піде мова і намалювати чудернацьку тварину, що народжується з яйця, має чотири лускатих крила і хоботок.

Ким встигає побувати метелик, перед тим, як у нього з'являться кольорові крильця? Які метелики товаришують з мурахами? Навіщо їм на крилах "очі" та як можна врятуватися від птахів? Діти слухали багато цікавого, розгадували загадки, переглядали відеосюжети...

Тепер ми знаємо як рухається п'ядун, чому жалібницю в Англії називають красунею і те, що деякі "гілочки" - насправді замаскована гусінь!

Другу ж частину нашої мандрівки ми присвятили творчості - виготовляли різнобарвних метеликів способом монотипії. Кілька крапель фарби, відбиток - і з рук злітає майже живісінький красень-метелик! Махаони і адмірали, білани і переливниці, жовтянки і лимонниці... Тепер ми знаємо майже усе!