11 червня в бібліотеці-філіалі №2 провели три заходи для дітей з літніх пришкільних таборів. Для цих заходів  бібліотекарі обрали дуже цікаву форму: «Бібліотечний експрес». На початку заходів діти вистроювалися у формі потяга з багатьма вагонами і так пересувалися різними відділами бібліотеки. Знайомлячи дітей із книгосховищем, відділом абонементу, читальною залою та виставками, завідувачка бібліотеки Юлія Коваленко та бібліотекар Людмила Ярмолюк загадували дітям загадки, задавали запитання з вікторини про героїв казок. Представляючи книжкову виставку під назвою «Поспішає в гості казка, зустрічай її, будь ласка!» в читальній залі, Юлія Сергіївна дала дітям завдання: вибрати ті книжки, героїнею яких є дівчинка на ім’я Аліса. 

Потім дітям показували чудовий український мультфільм, головними героями якого є персонажі з українських казок: Крутивус, Котигорошко, сестра Котигорошка Оленка. 

Заходи були багатобарвними, одні змістовні, пізнавальні й повчальні розваги змінювалися іншими – як у справжньому експресі, який швидко пролітає нові й нові станції…

З великим задоволенням діти під керівництвом бібліотекарів та з допомогою педагогів, з якими прийшли в бібліотеку, виготовляли різнокольорові закладки для книжок. Адже всі  чітко зрозуміли, що з книжками треба поводитися обережно, не можна заламувати сторінок – слід використовувати закладки.

Потім була фізична і розумова зарядки (танці під музику і складання багатьох різних слів з одного довгого - слова  записувалися на дошці) та перегляд ще одного, іншого  цікавого українського мультфільму про Котигорошка, Вернигору та Вернидуба.