10 травня до бібліотеки-філії № 1, що на вулиці Петра Юрченка в Авіамістечку,  завітали учні 2-Б класу загальноосвітньої школи № 11. Знайомство з книгозбірнею розпочалося з муралу – усім класом  пробували з’ясувати, що ж це таке МУРАЛ, а, з’ясувавши,  роздивлялися, хто та що зображено на муралі. До речі, це перший мурал, який з’явився у нашому місті ще влітку 2016 року, і, як виявилось, старша сестра одного з другокласників, Міші Коновалова,  приймала участь у його створенні. А далі діти та Тетяна Михайлівна, класний керівник 2-го Б, знайомилися з бібліотекою: відвідали абонемент, заглянули до книгосховища (діти були вражені кількістю книг, які побачили), зацікавились книгами, представленими у відкритому фонді, побували і в оновленій читальній залі.  Оглядини супроводжувалися цікавою інформацією з історії книги та бібліотек.

Скориставшись нагодою, дітки ознайомилися з виставкою ляльки-мотанки з колекції заслуженого майстра народної творчості України Наталі Олександрівни Свиридюк, що цими днями експонується у приміщенні читальної зали книгозбірні.  Світлана Іванівна, бібліотекар, розповіла про особливості створення ляльки-мотанки, про її сакральний характер та магічну енергетику, а потім усі разом пробували впізнати ляльку за іменем, адже кожна з них має своє ім’я, яке їм дала майстриня, це –  Сонячна пані,  Квітуча, Мереживо долі, Минувшина,  Полотняна фантазія, Замріяна та інші… А ще переглянули фільм з елементами майстер-класу від Наталі Олександрівни Свиридюк: «Мотанка – прадавня традиція української ляльки». Маємо сподівання, що наступного місяця і сама майстриня завітає до нашої бібліотеки та проведе майстер-клас для всіх бажаючих. 

По завершенні – бажаючі могли погортати сторінки журналів та книг з фонду читальної зали, переглянути книжкові виставки, або ж пошукати корисну інформацію  в мережі Інтернет. 

Отже, запрошуємо усіх поціновувачів книги та новітніх інформаційних технологій до нашої книгозбірні!