Шевченківські дні в бібліотеці-філіалі №9 провели в особливій компанії - старшого наукового співробітника відділу природи Полтавського краєзнавчого музею Олени Халимон та шестикласників з 9-ї школи. Поєднати поезію Тараса Григоровича з ботанікою й зоологією наважились оригінально поєднати на екологічній годині "Учись любити природу" (за поетичною творчістю Т. Г. Шевченка).

Звісно, творчість великого Кобзаря переповнена художніми образами з рослинного та тваринного світу. Тут ми знайдемо не лише "хрущів над вишнями" та "качаточок поміж осокою", але і відкриємо для себе чи не усе природне багатство рідного краю.

Олена Володимирівна представила цікаві факти про представників живого світу України, розповіла захопливі легенди. Усі разом подивились фотознімки й відеосюжети, прослухали голоси різноманітних птахів. 

Учні зачитали поезії Тараса Григоровича, де зустрічаються тополя, дуб, вишня, верба, калина, барвінок, а також зозуля, сова, соловей, журавель та інші представники живого світу з творів "Думка", "Тополя", "Закувала зозуленька...", "Барвінок цвів і зеленів...", "Причинна", "В казематі", "Ми в купочці колись росли", "Зацвіла в долині..." тощо..

Учімось любити поезію й шанувати природу!