День відкритих дверей зібрав у бібліотец-філіалі №3 мешканців мікрорайону «Левада». Присутнім розповіли про бібліотеку та її послуги. З книжковими новинками та сучасними українськими авторами їх ознайомила виставка «Знайомтесь! Сучасна українська проза», а перегляд «Мандруємо планетою з журналом та газетою» захопив у тенета читання великою кількістю представлених журналів та газет. Бібліотека запросила до співпраці всіх, кому є про що розповісти чи поділитися своїми знаннями та вміннями, а також поповнити ряди волонтерської групи. 

Як підтвердження співпраці бібліотеки з багатьма громадськими організаціями, письменниками, художниками, науковцями, народними умільцями своїм гостям запропонували переглянути книжково-мистецьку виставку до Всесвітньго дня котів майстра з флористики та батику, художниці Ніни Баканової.

Серед запрошених на зустрічі був і читач бібліотеки, депутат міської ради Денис Володимирович Поліщук, який розповів про свою діяльність пов'язану з благоустроєм мікрорайону, відповів на запитання присутніх та подарував книги. Дружнє спілкування та читання об'єднали смачні солодощі та чай.