12 лютого в бібліотеці-філії №2 для учнів 11-А класу загальноосвітньої школи №2 провели літературний урок по творчості Альбера Камю. В ході уроку розглянули і проаналізували подробиці біографії відомого французького письменника і журналіста та особливості його літературних творів. 

Завідувачка бібліотеки Юлія Коваленко представила учням книги Альбера Камю з бібліотечного фонду. Вона зазначила, що для тих, хто писатиме реферати за творами цього письменника, у бібліотеці є хороший аналіз його дуже відомої книги "Чума". 

Оскільки одинадцятикласники якраз проходять за шкільною програмою із зарубіжної літератури творчість Альбера Камю, був дуже доречним під час літературного уроку в бібліотеці показ документального фільму. Учням показали кінострічку "Незакінчений роман", у якій вичерпно передані біографія письменника, його погляди на політику, громадянська позиція, а також трагедія, яка обірвала його життя в 46 років. То була автокатастрофа. Але Альбер Камю хворів на туберкульоз, який на той час набув у нього дуже тяжкої форми і не піддавався лікуванню. Так що недописаний Альбером Камю автобіографічний роман "Перша людина", який знайшли після його загибелі, він однак навряд чи встиг би дописати...