15 cічня в бібліотеці-філії №9, в рамках Програми ПОЛіС, відбулась нова зустріч. Інформаційний брифінг «Моя поліція: безпека і довіра» пройшов з представником патрульної поліції Богданом Зябленком Така форма спілкування вибрана не випадково, адже гостями були вихованці гуртка «Юний журналіст» при ОЦЕВУМі з керівником Іриною Синягівською.

Все відбувалось як на справжньому брифінгу: фотокореспондент, записники, диктофони… Журналісти, хоч і початківці, але засипали Богдана найрізноманітнішими запитаннями.

Серед питань були дуже гострі і актуальні:«Чи реформа поліції перемогла корупцію?»,«Хто зніс завод «Знамя»?»,«Чого ви саджаєте деяких дітей до ізолятора? І чи маєте на це право?»

А когось цікавило особисте відношення до роботи: «Як ви знімаєте стрес після праці?», «Чи буває так, що зрання не хочеться йти на роботу?»

Питань було безліч і на всі Богдан намагався дати чесні відповіді. Цікаво, що діти на багато речей мали свою точку зору, дебати тривали і під час перерви на каву. Група найстарших майбутніх журналістів, за згодою Богдана, залишились після фотосесії і продовжила спілкування з поліцейським.

Від себе хочемо додати, що зустрічі з патрульною поліцією дуже цікаві і дорослим і дітям. Представники поліції дуже легко йдуть на контакт, відкриті і щирі. Користь спілкування, особливо з дітьми, незаперечна!