У неділю 14 січня у центральній міській бібліотеці відбулося перше в 2018 році засідання Клубу родинного дозвілля. Оскільки це був день, коли багато хто святкує Новий рік за старим стилем літочислення, програма, яку підготував новий очільник Клубу Руслан Оріховський, мала новорічну тему. На засідання прийшли люди різного віку: найстаршим трьом учасникам - по 81 року, найменший - учень другого класу спеціалізованої школи №3 Олексій Буханський. Саме найменший учасник, який брав активну участь в іграх та  конкурсах, отримав найбільше призів: шоколадку, цукерки - "камінці" в яскравій пляшці, а також - найголовніше - комплект шашок та дошку для гри в шашки.

Пані поважного віку Людмила Беркало в зв'язку зі святом принесла за засідання Клубу вареники з терном, якими пригостила всіх. Подружжя Ульшиних частувало учасників засідання яблуками з власного саду, а Руслан Оріховський - горіхами зі своєї дачі.  

Завідувачка сектору читальної зали Ірина Бабаєва представила перегляд книг по сімейній психології з фонду бібліотеки, а Руслан Оріховський, котрий є активним громадським діячем на рівні Полтави - свою нову програму "Де ти, моя половинка?", яку він планує подавати на конкурс "Бюджету участі - 2018".

На засіданні Клубу звучало багато поезії: її читали автори - Віктор Шпехт та Світлана Ільїна, котра пише для дітей вірші і казки у віршах.

Після закінчення засідання Клубу родинного дозвілля в центральній бібліотеці відбувся новорічний шаховий турнір - змагалися шахісти, які грають тут у шахи по неділях.