11 січня в центральній бібліотеці міста Полтави зібралася різнопланова публіка - користувачі бібліотеки дитячого,  середнього і поважного віку, яких цікавить робота групи ініціативних полтавців по реалізації проекту «3-D», на зустріч з Олегом Лебединським, чиїм дітищем є цей проект. До речі, на базі кількох бібліотек МЦБС Олег Валентинович провів навчання – як створити будинок своєї мрії у форматі «3-D». Але це тільки один з напрямків роботи творчої групи…

Спілкування з паном Лебединським почалося з показу фільму про історію Полтавського літературно-меморіального музею І. П. Котляревського, створеного в форматі «3-D». Потім Олег Лебединський відзвітував, що було зроблено за 2017 рік у рамках проекту «3-D». Його розповідь супроводжувалася показами фотографій на екрані – в цьому Олегу Валентиновичу допомагала бібліотекар Людмила Цірценс. 

Олег Лебединський зазначив, що проект «3-D» багатоплановий, в ньому кожен може знайти те, що його конкретно цікавить. Творча група, яка реалізує проект, активно співпрацює з бібліотеками Полтавської міської централізованої бібліотечної системи і завжди рада новим партнерам.