11 січня в бібліотеці-філії №7 відбулася літературна година під назвою «Поете, ми тебе почули через бурі, грози і роки: Василю Стусу – 80». Таку назву має і книжкова виставка, на фоні якої проходив захід. Усі розділи цієї виставки названі рядками з віршів Василя Стуса. Представляючи книжкову виставку, завідувачка бібліотеки Людмила Заливча пояснила, що тут представлені збірки поета-патріота, а в останньому, четвертому розділі – література про нього, дослідження його творчості й обставин, у яких він жив і творив. 

У літературній годині, присвяченій 80-річчю Василя Стуса, взяли участь учні 8-Е класу гімназії №32 з учителем Людмилою Черкаською та дорослі користувачі бібліотеки. На прохання бібліотекарів перед ними виступила кандидат філологічних наук, доцент, завідувачка кафедри української літератури Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Віра Мелешко. 

Віра Анатоліївна надзвичайно цікаво розповіла про життя і творчість Василя Стуса, його мучеництво заради любові до України і прагнення справедливості по відношенню до українців.

Доповнив образ поета, змальований пані Вірою, короткий фільм, який складається з фотографій, на яких Василь Стус один, з дружиною Валентиною, сином Дмитром, друзями по літературній студії і т. д., з короткими текстовими поясненнями, де, коли і за яких обставин були зроблені ці світлини.