Учень 8-А класу загальноосвітньої школи №37 Микита Паршута, який є активним користувачем міської бібліотеки-філії сімейного читання №3, дуже добре володіє технікою Кубика Рубіка, головоломок тощо. Він має в особистій колекції понад 20 різних Кубиків Рубіка. У школі Микита проводить заняття для учнів від 1-го до 7-го класу – вчить, як правильно складати ці Кубики. Також Микита є консультантом магазину настільних ігор та головоломок «Шпіллер» (єдиного в Полтаві, де продаються професійні ігри). 

Таких знавців ігор, які сприяють тренуванню моторики рук, розвитку кмітливості й швидкості мислення, як Микита, в Полтаві небагато. Микита знає їх десять, припускає, що всього умільців віртуозно і блискавично складати різноманітні комбінації знайдеться з двадцять, але додає, що кількість людей, які опановують техніку Кубика Рубіка та різноманітних головоломок щодня збільшується.

Під час зимових шкільних канікул Микита Паршута приходить з Кубиками Рубіка в улюблену бібліотеку №3. Бере тут журнали, книги, читає, а коли в бібліотеку приходять діти, які проявляють інтерес до принесених ним Кубиків Рубіка, показує їм, як складати цікаві комбінації такого Кубика, дозволяє користуватися своїми іграми. 

От і 9 січня, після свята Різдва, Микити приніс з собою в бібліотеку багато яскравих Кубиків Рубіка, які не залишилися без уваги й 10 хвилин… 

Такими Кубиками цікавляться не тільки діти, а й навіть дорослі користувачі бібліотеки.