У суботу 30 грудня закінчилися змагання другого етапу (полуфіналу) Чемпіонату міста з шахів, які впродовж місяця проходили на базі міської бібліотеки-філії №1.

Виконавчий директор Полтавської міської Федерації шахів Олексій Філоненко оголосив імена переможців. Перше місце зайняв Сергій Білоха, друге - Владислав Гнітько, третє - Олексій Плюшко. Вони вийшли в фінал Чемпіонату. Назвав Олексій Філоненко, котрий особисто керував змаганнями, які проходили в бібліотеці по суботах і неділях, і кращих шахісток серед жінок. На першому місці - Крістіна Арцева, на другому - Наталія Перелиця, на третьому - Влада Бойчук.

Усім переможцям були вручені Грамоти, гостинці і книги.

Відзначили також найменших учасників полуфіналу з шахів: Тараса Руденка та Софію Стешину.

Цього дня в бібліотеці відбувся також Новорічний бліц-турнір між найсильнішими шахістами.

Виконавчий директор Полтавської міської Федерації шахів Олексій Філоненко висловив велику вдячність працівникам бібліотеки за те, що гостинно приймають гравців у шахи, створюють для них комфортні умови, надають літературу, яка цікавить шахістів (насамперед це книги про шахи).

Олексій Філоненко сказав, що в 2018 році Федерація шахів сподівається ще активніше співпрацювати з бібліотекою-філією №1, адже й програма проведення змагань буде інтенсивнішою. У 2017 році багато зроблено для розвитку дитячих шахів, в 2018-му буде продовжена робота в цьому напрямку. Також Олексій Філоненко пообіцяв провести турніри серед жінок та визначити переможницю - "шахову королеву" міста.