27 грудня в бібліотеці-філії №6 відбувся новорічний дитячий ранок під назвою «Бо прийшов вже Новий рік на поріг». Учні 4-В класу гімназії №13 прийшли на свято в бібліотеку з карнавальними масками, блискучими гірляндами, з яких «на ходу» формували прикраси для себе, та іншими символами Нового року. Бібліотекарі також підготували собі на цей святковий захід маски і прикраси з гірлянд, а також потурбувалися про гостинці для дітей та призи для учасників конкурсів.

На початку новорічного ранку завідувачка бібліотеки Ірина Усова представила гімназистам книжкову виставку «У Рік Собаки 2018», підготовлену до початку Року Собаки за Східним календарем. 

Бібліотекар Тетяна Сінна розповіла дітям багато цікавого про традиції зустрічі Нового року в Японії.

- Ми починали 2017-й рік з Японії, бо він був оголошений Роком Японії в Україні – нею й завершили, - пояснила Ірина Усова.

Після розповіді про японські традиції Тетяна Сінна згадала окремі цікавинки і про звичаї святкування різдвяно-новорічний свят в ряді інших країн світу, зокрема західноєвропейських.

Потім бібліотекар Сюзанна Онищенко проводила з дітьми цікаві вікторини і веселі ігри в дитячій ігровій зоні в фойє.

Але й на цьому святковий захід не закінчився. Був ще майстер-клас по виготовленню новорічної прикраси для будь-якого приміщення – великої стилізованої сніжинки. Багато заготовок для цього бібліотекарі зробили заздалегідь. Готові сніжинки дітям дозволили забрати з собою, окрім цього, за старання всім роздали солодощі з красивого подарункового мішечка, який бібліотекарі також зробили і прикрасили самі.