20 грудня 2017 року в бібліотеці-філіалі №4 відбувся творчий вечір Олени Кульчій "Не засихають пелюстки любові". Під час зустрічі з читачами книгозбірні Олена Михайлівна презентувала збірку віршів "Зимна вода", яка тільки вчора отримала відзнаку літературного конкурсу "Українська мова - мова єднання", а авторка стала його лауреатом. 

З перемогою прийшли привітати друзі і, до речі, кожен зі своїм дарунком: Віра Мотчана, Антоніна Пелипець, Михайло Герасименко, Андрій Гринюк співали романси та українські пісні, Володимир Марченко веселив гуморесками.

А у відповідь, дякуючи друзям і присутнім на літературно-пісенному вечорі, Олена Михайлівна читала вірші з нової збірки, грала "Віночок мелодій" на скрипці, співала власні коломийки, а з друзями улюблені романси, артистично читала монологи за творами Василя Шкляра та Лесі Українки. Особливим був дарунок Ольги Драч та Юлії Штанько (інваліди з дитинства), з якими Олена Михайлівна познайомилася в територіальному центрі соціального обслуговування Шевченківського району і яка допомогла жінкам повірити у власні сили. Гості вітали свою "маму-вчительку" піснею "Чом ти не прийшов".

Катерина Калініченко подарувала вірш, розповіла про активну участь пані Олени, як вишивальниці у проектах "Україна всіх єднає" та "Образ і слово Кобзаря у вишивках".  "Головне вірити. Якщо віриш, то обов’язково все буде добре, навіть краще, ніж ти сам можеш придумати", - радила Олена Михайлівна Кульчій  всім, хто прийшов на зустріч.