На початку нового 2020 року до оновленої у 2019 році бібліотеки –філії №12 для дітей завітали вперше маленькі друзі - читачі ДНЗ №44 «Волошка». Працівники бібліотеки підготували для малят чудову розповідь про ще одне зимове Свято Водохреща, що відзначається 19 січня, та ознайомили вихованців дитсадка з цікавими книгами та журналами про зиму і зимові казки. Весело пройшла цікава гра «Маска хто ти?». Дітям було запропоновано прийняти участь в реалізації проекту бібліотеки «Книга в кадрі», переглянувши екранізацію казки Рукавичка, яку вони прочитали разом зі своїми вихователями в дитсадку .

16 січня до бібліотеки-філіалу №4 завітали юні читайлики, щоб взяти участь у етно-грі "Звичаї нашого народу". Діти із темою гри були знайомі заздалегідь, про зимові свята читали, тому до мандрівки  лабіринтом знань традицій та звичаїв  святкування зимових свят нашого народу були готові.

 Цікаві, динамічні, з цілісним сюжетом завдання майстерно розгадувалася.

На канікулах вперше відвідали бібліотеку-філіал №9 першачки зі школи №5! Малюки познайомились з бібліотекою, її відділами, книжечками та журналами, ну і, звісно, з бібліотечним папугою Пашею!

Як виявилось, дітлахи, всі до єдиного, є неабиякими знавцями українських народних казок і точно виростуть сильними як Котигорошко і кмітливими як Івасик Телесик. 

16 січня в біліотеці-філіалі №4 відбувся літературно-мистецький вечір "Нас усіх єднає пісня". Театр української пісні "Родина калинова", котрий очолює заслужений працівник культури України Світлана Прокопенко, зібрав більше 100 глядачів, які прийшли насолодитися мелодійністю і чарівністю української пісні, щоб в черговий раз відчути на собі її магічний вплив.  І відчули! 

"Пісня завжди йде поруч зі мною,  наповнює енергією, новими почуттями, співпереживаннями і красою, - ділилася враженнями Ніна Іванівна Дмитренко, яка не менш за пісні любить читати книги. - Це моє життя".

15 січня читальний зал бібліотеки-філалу №4 наповнився дивною енергетикою: задзвенів, защебетав, защедрував, заколядував дитячими голосами. "Викликавши господарів", вихованці дитячого садочку "Золота рибка"  створили для всіх справжнє свято.

 За давнім звичаєм щедрували лише дівчатка, бажаючи щастя та добробуту всім. А юні козаки  з порога засівали  зерном, бажаючи родючості - "багато читачів" та достатку -"нових книг, дитячих побільше".

16 січня в бібліотеці-філіалі сімейного читання №3 за підтримки Подільської районної ради відбулася зустріч мешканців району з лікарями з 3-ї клінічної міської лікарні. Зустріч організував голова ради Євген Нагорний, щоб фахівці роз’яснили користувачам бібліотеки, як запобігти серцево-судинним захворюванням, а якщо захворювання вже виникли – як вчасно виявити їх.  

З аудиторією (на зустріч з лікарями прийшли переважно люди поважного віку) спілкувалися анестезіологи Світлана Довгопол та Діана Білокінь. Вони просто й доступно пояснили, якими є ознаки інсульту та інфаркту, як надавати першу медичну допомогу та якою має бути профілактика цих небезпечних станів.