13 червня у бібліотеці-філіалі №5 відбулася зустріч працівників комунального підприємства Полтавської обласної ради «Учбово-курсовий комбінат житлово-комунального господарства» - водіїв, які зараз проходять курси підвищення кваліфікації - з поетесою, письменницею  та журналісткою Наталією Жовнір. 

Перш ніж представити Наталію гостям бібліотеки (які цього дня записалися в читачі), бібліотекар Лідія Тіхомірова розповіла, які книги та періодичні видання є тут, і звернула їх увагу на книжкові виставки.

Літо! Цікаве, захопливе, корисне, але не варто забувати про безпеку. Тому до бібліотеки-філії № 1, що по вулиці Петра Юрченка, завітали інспектори патрульної поліції Полтави, щоб поспілкуватись з дітками, що відвідують літній пришкільний табір ЗОШ № 11. Усі разом пригадали правила дорожнього руху та правила поводження в побуті та громадських місцях, також поговорили про дотримання безпеки  під час відпочинку на воді. Але безпека не обмежується лише фізичною стороною, важливо дбати і про психологічну безпеку, правила якої передбачають можливість і умови спілкування з новими людьми, вміння вибудувати правильні межі особистої безпеки і перебування в зоні психологічного комфорту. Патрульні поліцейські застерегли хлопчиків і дівчаток від зайвої та необачної цікавості у спілкуванні з малознайомими чи й взагалі незнайомими людьми, розказали як правильно поводитись в подібних ситуаціях. 

Наше життя ми не уявляємо без інформації. Телевізор, телефон, айфон, Інтернет – джерела, з яких нині черпають усі знання та інформацію. Але незмінним і вічним джерелом знань була, є і залишається книга. Вірний друг, порадник, путівник у житті.

Саме тому на ще одну зустріч із книгою радо йдуть до центральної міської бібліотеки учні, які зараз оздоровлюються у пришкільних таборах НВК №45, ЗОШ №26 та 19. А зважаючи на те, що зараз чудова пора року – літо і все навколо квітує, зеленіє, буяє, школярі разом із бібліотекарями вирішили відпочити на бібліотечному бульварі «Казкова мозаїка».

На даний час бібліотека-філіал №12 перебуває у стані ремонту. Наші читачі і старші, і зовсім малі з нетерпінням чекають на його закінчення. А поки що ми пішли знайомитися з новими-старими друзями: ПДНЗ «Волошка» (групи: «Зернятко», «Гномики», «Сонечко», «Бджілка» і «Чомусики»). Бібліотекар Тетяна Бойко розповіла малятам про бібліотеку, про нові і цікаві книги та дитячі журнали.

Вихованці дитсадка захоплено гортали журнали та книги з темполички

Бібліотекарі бібліотеки-філіалу №12 завітали в ЗОШ №2. Літній табір цієї школи знов гостинно зустрів нас «членів читацької експедиції по енциклопедіях». На замовлення дітей і вчителів тематика була присвячена Всесвітньому дню океанів.

Школярі з задоволенням розглядали  великі, чудово ілюстровані книги. Перед ними розкривав свої таємниці  Світовий океан. Діти, як виявилося, і самі багато знають, а  деяким вдалося навіть своїми очима побачити і  Атлантику і Тихий  океан! 

Естафету літнього читання в бібліотеці-філіалі №5 підхопила Людмила Ольховська, котра завітала до наших користувачів із захоплюючою історією кохання. Людмила Ольховська – провідний науковий співробітник Полтавського літературно-меморіального музею В.Г. Короленка, лауреат літературних премій ім. В.Короленка, В.Малика та С.Величка, автор багатьох публікацій та книги «Роман із присмаком моралі».

Гостей бібліотеки - слухачів курсів Комунального підприємства Полтавської обласної ради «Учбово-курсового комбінату житлово-комунального підприємства» чекала невигадана історія особистих стосунків Володимира Короленка з журналісткою та письменницею Тетяною Богданович.