Оновлене після ремонту приміщення читальної зали бібліотеки-філіалу №6 прикрасили картини користувачки цієї бібліотеки, професійної художниці Наталії Гулянок. Ця  художниця працює в найрізноманітніших мистецьких техніках. 

У бібліотеці-філіалі №6 картини Наталії Гулянок розміщені майже по всьому периметру читальної зали, роботи дуже різноманітні. Тут є акварельні картини, написані олією, олівцями, і навіть з… пластиліну!  

В бібліотеці – філіалі №13 для користувачів представлений перегляд літератури «Джеремі Стронг – майстер англійського сучасного гумору». В цьому році автору численних книжок для дітей та юнацтва виповнилося 70 років. Його творам властивий легкий стиль, лагідний гумор, зрозумілі для дітей та кумедні ситуації, в які потрапляють персонажі його творів, та цікаві, незвичайні сюжети. В бібліотеці його твори люблять та читають.

Бібліотека-філіал сімейного читання №3 представила в читальній залі нову книжкову виставку, присвячену видатним землякам, людям, які прославили полтавський край. Виставка має назву «Знатні і знані мої земляки».

На верхній полиці – твори Миколи Гоголя: «Вечори на хуторі під Диканькою», «Тарас Бульба», «Страшна помста», «Ревізор», «Мертві душі», «Вій» та інші містичні повісті. 

Працівники центральної бібліотеки завітали на родинний захід «Читає родина – говорить Україна» до вихованців групи «Барвіночок» дитячого садка № 34. Бібліотекарі розповіли дітям, що у книжок є свій будиночок, де вони живуть – це бібліотека. Майбутні маленькі користувачі з захопленням відгадували загадки, знайомилися з цікавими книгами та дитячими журналами. Також діти із радістю приймали участь у казковій грі-вікторині «Чи знаєш ти казки?»

16 листопада в бібліотеці-філіалі №2 відбулася чергова літературно-мистецька субота (такі заходи тут проводяться раз на два місяці за прикладом тих, які свого часу поводив у себе вдома на Полтавщині видатний український поет Євген Гребінка). 

От і цього разу в міській бібліотеці на Подолі зібралися між книжковими стелажами полтавські поети і художники. 

15 листопада в бібліотеці-філіалі №6 відбувся літературний вечір «Золота осінь». На початку завідувачка бібліотеки Ірина Усова привітала активних читачів, які прийшли на цей захід, сказала, що  відділи бібліотеки знову розпочали роботу після ремонту, приміщення гарно оновлене, відтепер у закладу розпочинається нове життя.

Ліричний, з багатьма піснями про осінь концерт подарували користувачам бібліотеки солістки Віра Мотчана і Лідія Новікова та концертмейстер, композитор і поетеса Тетяна Соловйова, котра недавно переїхала з чоловіком Ігорем Серафимовичем у Полтаву з Харкова.