Восени особливо приємно зануритись під ковдру з цікавою книгою, випити запашної кави чи поласувати смаколиками, згодні? В центральній бібліотеці підготували для Вас смачні книжкові добірки, які, напевно, подарують гарний настрій.

До Вашої уваги:
книги зі смаком меду та імбиру (класична література);
книги зі смаком кави (детективи і трилери);
книги зі смаком калини (твори сучасних українських письменників).

16 жовтня в  бібліотеку-філіал №4 завітали юні читайлики - другокласники ЗОШ 23, щоб насолодитися цікавими історіями книжок. Дітям властива допитливість. Їм цікаво знати все, пізнавати світ навколо, дістаючи  відповіді на всі свої численні запитання. А ще  вони люблять ділитися власними знаннями та спостереженнями, фантазувати, навіть складати власні оповідки.

Разом з кмітливими і хоробрими героями пригодницьких історій  діти переносилися у вирій захоплюючих та неймовірних подій, мандрували далекими світами, "познайомилися " з піратами, насміялися з дотепних гумористичних оповідань.

Нарешті надворі встановилася сприятлива для росту грибів  погода, і читачі, які приходять у відділ абонементу бібліотеки-філіалу №2, почали хвалитися, що в лісах уже є маслюки і деякі інші гриби. Помітивши, що читачів цікавить ця тема, працівники бібліотеки вирішили влаштувати для них книжковий перегляд під назвою «Подорож у світ грибів». На перегляді бібліотекарі представили книжки, в яких розповідається про види дикорослих грибів, про те, як розпізнати їстівні гриби й отруйні тощо. Література ця активно переглядається, читається і обговорюється.

16 жовтня в бібліотеці-філіалі №4 відбулися пізнавальні посиденьки "Світ навколо нас". Юних читачів бібліотекар запросила у віртуальну мандрівку "Чудернацький світ природи", щоб разом пізнати унікальний  світ рослин, дивовижний підводний світ, де існують свої правила і умови для виживання. Діти  побачили нечувану красу та унікальність, якої не зустрінеш на суші, де є свої ангели і монстри, морські чорти і красуні рибки-мандаринки, риби трудяги і ліниві, доброзичливі і сумні. Разом побували в савані, відвідали острів Мадагаскар, Антарктиду, Бразилію.

16 жовтня у бібліотеці-філіалі №4 відбулася пізнавальна година "Людина, яка створила себе". Бібліотекар Світлана Анатоліївна пояснила школярам: "Про життя та діяльність одного з найвідоміших українських діячів Тараса Григоровича Шевченка можна прочитати у будь-якому шкільному підручнику. Та в біографії Кобзаря є й цікаві факти, відомі далеко не всім, зате вони повною мірою розкривають багатогранність характеру і таланту митця". 

Дітей ведуча заінтригувала  цікавими фактами з біографії Тараса Григоровича.

16 жовтня у ретрокінозалі бібліотеки-філіалу №2 користувачам, шанувальникам старого кіно показали фільм виробництва Франції-Італії 1960 року під назою «Капітан».  Режисер-постановник - Андре Юнебелен. Фільм знятий за однойменним романом Мішеля Зевако.

На фоні історичних подій 1616 року показана історія кохання головних героїв а також їх вірних друзів, француза та італійки. Друга пара дуетом виконує в фільмі під чарівну музику надзвичайно красиву пісню…