Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Галерея Гуртки та майстер-класи У бібліотеці-філії №5 працювала майстерня хенд мейд
 

У бібліотеці-філії №5 працювала майстерня хенд мейд

В бібліотеці - філіалі №517 жовтня в бібліотеку-філію №5 завітали учні 6-го класу загальноосвітньої школи №4, щоб узяти участь в організованому для них майстер-класі. Хенд мейд означає «своїми руками»: саме така майстерня, де все цікаве, ексклюзивне робиться власними руками, працювала цього дня в бібліотеці. Майстер-клас по виготовленню картинок на картоні з  використанням джгутиків, скручених з паперу, провела для дітей керівник гуртка батику та дизайну, що діє при ОЦЕВУМі, Людмила Кривич. Діти самі крутили джгутики і робили, для початку, прості картинки.

Людмила Василівна пояснила, що, використовуючи різноманітні властивості паперу, можна виготовити багато цікавих речей. Наприклад, представлені педагогом на виставці в бібліотеці сувеніри, статуетки, іграшки на вигляд тверді, нагадують пластик або порцеляну, але насправді зроблені з паперу.

- Розмоклий папір – як масло: ним можна просто мазати, - зазначила Людмила Кривич. – А завдяки властивості паперу розм’якати з нього легко крутити джгутики та інші фігури.

Дітей захопив процес творчості, усі з ентузіазмом включилися в роботу. Майстер-клас пройшов доволі успішно.

Майстерня хенд мейд працювала на фоні перегляду літератури по рукоділлю, організованого бібліотекарями. 

 

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets