Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Галерея Гуртки та майстер-класи Олег Лебединський провів у бібліотеці заняття для гуртківців з ЦПО
 

Олег Лебединський провів у бібліотеці заняття для гуртківців з ЦПО

В бібліотеці - філіалі №3У понеділок 6-го лютого автор творчого проекту "Полтава 3D" провів у бібліотеці-філії сімейного читання №3 майстер-клас "Намалюй свій дім у форматі 3D" для першокласників полтавських шкіл, які відвідують заняття гуртка комп'ютерної грамотності при міському Центрі позашкільної освіти. Дітей привели в бібліотеку, яка знаходиться на одній території і в одному будинку з ЦПО, педагоги. Незважаючи на ніжний вік, хлопчики проявили ерудицію і знання в царині, якої стосувалося заняття, для декого неочікувані  (маленькі ще, мовляв). А серед маленьких навіть знайшовся хлопчик, котрий уже працював у програмі, яку презентував Олег Лебединський. 

Першокласники так захопилися побудовою макетів будинків у 3-D, що працювали в бібліотеці з Олегом Валентиновичем досить довго. Цікаво було і педагогам, і бібліотекарям. 

Бібліотека-філія сімейного читання №3 постійно й плідно співпрацює з міським Центром позашкільної освіти. Педагоги і вихованці Центру нерідко бувають гостями бібліотеки. Тут проводяться спільні заходи бібліотеки і ЦПО. Тому цілком закономірно, що другий за рахунком майстер-клас "Намалюй свій дім у форматі 3D" в цій бібліотеці був проведений саме для вихованців Центру позашкільної освіти. 

 

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets