Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Галерея Гуртки та майстер-класи Намалюй свій дім у форматі 3D
 

Намалюй свій дім у форматі 3D

В бібліотеці - філіалі №13У нашому житті існує багато такого, де зміни відбуваються не дуже часто. Але до цього явно не відносяться передові технології. Вони постійно оновлюються, змушуючи людину дивуватися і все більше захоплюватися. 

Вони все глибше проникають в наше життя, захоплюючи все більше і більше наук — інформатику та ІТ, математику, фізику. Повсюдно використовуються в освіті, бізнесі, розвагах. На допомогу приходять 3D-технології. 

5 лютого в бібліотеці-філії №13 д/д відбулося перше заняття із серії майстер-класів «Намалюй свій дім у форматі 3D». 

Заняття проводив автор творчого проекту «Полтава 3D» художник, графік Олег Валентинович Лебединський. Він розповів про те, що головне завдання проекту «Полтава 3D» — забезпечити полтавців інформацією про наше місто, показати історичні пам’ятки пересічним поціновувачам історії та культури. Та найголовніше — це повна доступність проекту. Після реалізації, його зможуть переглянути на своєму комп’ютері всі охочі.

Майстер-клас відвідало 9 користувачів. За допомогою програми SketchUp 2016 Лебединський О. показав присутнім можливості цієї програми і створив модель будинку та прибудинкової території. Діти занотували деякі  покрокові інструкції і дехто з них спробував створити самостійно деякі частини будинку. Перше  заняття пройшло в теплій атмосфері і приємному спілкуванні. Автор проекту представив роботи своєї команди в книзі «Сім чудес міста Полтави», київському журналі та подарував присутнім листівки з зображенням Полтавського краєзнавчого музею в 3D форматі. 

Наступне заняття для всіх, хто зацікавився, відбудеться 12 лютого 2017р. 

 

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets