Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Галерея Гуртки та майстер-класи
 

Гуртки та майстер-класи

Щастя зроблене власноруч

розпочав свою діяльність гурток з виготовлення ляльки-мотанкиЗ 16 грудня в бібліотеці для дітей філіалі №10 розпочав свою діяльність гурток з виготовлення ляльки-мотанки. Керівник Наталія Іванова кожної середи буде проводити майстер-клас, де навчатиме дівчаток не тільки створенню обрядової ляльки,а і різноманітних іграшок й прикрас в народному стилі.

Детальніше...

Майстер-клас «Світдизайн» для відпочиваючих у літньому пришкільному таборі

9 червня в бібліотеці-філії №4 майстриня Олена Якимова, виставка виробів котрої вже тривалий час експонується тут у читальній залі, провела для учнів, які відпочивають у літньому пришкільному таборі «Росток» СВК №85 «Лебідонька», майстер-клас «Світдизайн» по виготовленню зі спеціального гофрованого паперу сунички з цукеркою всередині.

Детальніше...

Провели годину-спогад і приступили до виготовлення червоних маків

7 травня у творчій вітальні бібліотеки-філії №7 зібралися учасниці бібліотечного гуртка «Українські вечорниці» на годину-спогад «Про те, що не забувається», присвячену Перемозі над нацизмом у Європі в Другій світовій війні. Завідувачка бібліотеки Людмила Заливча ознайомила рукодільниць з виставкою літератури про Другу світову «Війна далеко, але пам’ять з нами», розповіла окремо про книгу «Нюрнберг предостерегает» учасника Нюрнбергського процесу Йосипа Гофмана, котрий лічених днів не дожив до 70-річчя Перемоги, і про збірник спогадів «Я бачу сонце!» учасника бойових дій Другої світової війни, полковника Бориса Ковтуна, котрий, на щастя, з нами і в ці дні виступає перед молоддю у навчальних закладах і бібліотеках.

Детальніше...

Виставка етно-ляльок і майстер-клас із виготовлення травничок

22 квітня в бібліотеці-філії №7 був проведений урок народознавства "Мотанка - оберіг українського народу", під час якого учням 8-М класу полтавської гімназії №32 та їх учительці презентували виставку "Світ української ляльки" та надали можливість послухати розповідь майстрині етно-ляльки Антоніни Пелепець про те, як розпочалося її захоплення народними ляльками, які імена мають виготовлені нею ляльки, що символізують.

Детальніше...

Перед Великоднем у бібліотеці готували подарунки для учасників АТО

Напередодні вербної неділі, 4 квітня, закінчивши оформляти в читальній залі виставку до Великодня, учасниці гуртка "Українські вечорниці" разом із завідувачкою бібліотеки-філії №7 Людмилою Заливчою приступили до виготовлення вузлових лялечок-травничок (з духмяним зіллям усередині), щоб наступного дня передати їх у подарунок бійцям АТО. Такі власнороуч зроблені травнички рукодільниці передавали волонтерами на передову вже не раз.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets