Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Галерея Гуртки та майстер-класи
 

Гуртки та майстер-класи

Намалюй свій дім у форматі 3D

В бібліотеці - філіалі №13У нашому житті існує багато такого, де зміни відбуваються не дуже часто. Але до цього явно не відносяться передові технології. Вони постійно оновлюються, змушуючи людину дивуватися і все більше захоплюватися. 

Детальніше...

За три дні в п'яти бібліотеках МЦБС Олег Лебединський провів майстер-класи "Намалюй свій дім у форматі 3Д"

В ЦБСУ п'ятницю 3 лютого в бібліотеці-філії сімейного читання №3 відбувся перший із запланованої автором творчого проекту "Полтава 3Д" Олегом Лебединським серії майстер-класів "Намалюй свій дім у форматі 3Д". Запис на ці заняття бажаючих попередньо здійснили бібліотекарі. Записалися користувачі бібліотек різного віку (запрошували людей від семи до сімдесяти семи років), але найбільше в сформованих групах виявилося, все-таки, школярів. 

Детальніше...

У бібліотеці-філії для дітей №10 відкрилася виставка лісової скульптури

В бібліотеці - філіалі №12Дивовижний, загадковий, казковий світ у зібранні лісової скульптури представила в бібліотеці-філії для дітей №10 полтавка Ольга Грушко. Коренепластикою і лісовою скульптурою Ольга Яківна захопилася в зрілому віці. У її домашньому музеї вже зібралося близько 300 виробів! 

Детальніше...

У бібліотеці-філії №2 шестикласники вчилися малювати батик

В бібліотеці - філіалі №1219 травня в бібліотеці-філії №2 відома в Полтаві художниця Ніна Баканова провела для учнів 6-В класу загальноосвітньої школи №2 майстер-клас із малювання картин у стилі батик. Вона розповіла дітям про історію виникнення мистецтва розмальовування тканин (батьківщиною батика вважається острів Ява, звідти ця техніка поширилася в Індонезію, Індійський регіон і т. д.). 

Детальніше...

Студія дитячого розвитку «Зелений бегемот» представила в бібліотеці вироби з глини

В бібліотеці - філіалі №12У бібліотеці-філії №6 з’явилася виставка дитячих виробів з глини під назвою «Ой, весна, днем красна». Потішні фігурки звірят та інших представників фауни і флори й  сюжетні композиції з пластичного природного матеріалу надала на виставку в бібліотеку Студія дитячого розвитку «Зелений бегемот» (керівник Юлія П’ятецька). Усі роботи весняної тематики. 

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets