Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Галерея Виставки
 

Виставки

«Осінній ноктюрн»: сучасна українська проза

В бібліотеці - філіалі №6- Зараз основна наша мета – пропагувати сучасну українську літературу, - каже завідувачка бібліотеки-філії №6 Ірина Усова, представляючи книжкову виставку «Осінній ноктюрн» у відділі абонементу. Виставка має розділ із назвою «Книги, яких чекали».

Детальніше...

Осіннє дефіле новинок

В бібліотеці - філіалі №7Уже розпочався останній місяць осені, йдуть дощі, холодно, а бібліотека-філія №7 запросили своїх читачів на перегляд модних книжкових новинок, які вона отримала останнім часом. Кожен, хто відвідав День інформації  «Осіннє дефіле новинок» мав змогу віднайти для себе щось цікаве, корисне і навіть смачне.

Детальніше...

Тематична полиця до Дня Визволення України: книги українських письменників

В бібліотеці - філіалі №12У бібліотеці-філії №12 до 74-ї річниці Визволення України влаштували тематичну полицю з книг українських письменників про події Другої світової війни під назвою "Вклонімося вогненним тим рокам". Представлені книжки, які висвітлюють, що відбувалося на території України в Другу світову війну, Визволення України. Зокрема, "Ми не з легенди" Юрія Збанацького, "Зозулин ліс" Вадима Скомаровського, "Зачарована Десна" Олександра Довженка, "Будь обережна, Марічко" Віктора Кави, "Бойові друзі" Віктора Бобошка, "Листи з патрона" та "Яринка Калиновська" Василя Козаченка, "Поїзд із ночі" Володимира Литвинова, "Ой у полі, де тополі..." Любомира Дмитерка та інші.

Детальніше...

Бібліотека-філія №5 представила виставку ляльок у національних костюмах

В бібліотеці - філіалі №5У бібліотеці-філії №5 з’явилася дуже цікава виставка ляльок, яких одягла в національні костюми різних народів читачка бібліотеки Інна Пузирьова. Інна Ельдарівна за фахом електромеханік – свого часу закінчила Азербайджанський інститут нафти і хімії. Багато років жінка працювала за цією спеціальністю, а зараз трудиться в сфері фінансів. Здавалося б, усе далеке від творчості, але творча натура Інни врешті яскраво проявила себе. Вона захопилася створенням костюмів для ляльок за національними мотивами різних народів.

Детальніше...

Затишна осінь біля бібліотечного каміну

В бібліотеці - філіалі №2"Зустрінь осінь біля каміну" - так назвали нову виставку, яка з'явилася в читальній залі бібліотеки-філії №2, бібліотекарі, котрі сформували її зі смаком і фантазією. 

У центрі книжкової експозиції - портрет майстрині жанру детектива Агати Крісті. Її твори люблять читати всі, а біля каміну зазвичай відпочивають і читають щось таке, що сприяє цікавому,  змістовному відпочинку і розвазі.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets