Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Галерея Виставки
 

Виставки

У бібліотеці розквітли соняшники

В бібліотеці - філіалі №2Бібліотека-філія №2 продовжує знайомити користувачів з творчістю своєї активної читачки, котра також регулярно відвідує покази фільмів у бібліотечному ретрокінозалі, Валентини Башти. Щойно в бібліотеці №2 завершила роботу виставка вишитих цією талановитою жінкою рушників, серветок та сорочок, як на зміну їй прийшла нова. Цього разу Валентина Башта представила в улюбленій бібліотеці, поряд з якою мешкає, виставку вишитих нею квітучих соняшників. Це картини в рамках, більшого і меншого формату, яскраві і життєрадісні. Вони несуть дуже позитивну енергетику, дарують хороший настрій усім відвідувачам бібліотеки, які їх охоче, з захопленням розглядають.

Детальніше...

Перегляд до Дня фізичної культури і спорту

В ЦБСДень фізичної культури і спорту в Україні щороку відзначається в другу суботу вересня (цього разу – 9.09). 

У центральній бібліотеці міста Полтави цьому Дню присвятили перегляд літератури під назвою «Загартовуй себе для життя». У книгах та спеціалізованих журналах, представлених у перегляді, йдеться про найрізноманітніші види спорту – від реально фізичних до тих, які розвивають інтелект (у першу чергу, шахи).

Детальніше...

Рідний край очима дітей

В ЦБСДо Дня міста Полтави в центральній бібліотеці влаштували виставку малюнків учнів Полтавської дитячої художньої школи. Діти з теплотою і любов’ю намалювали найкрасивіші куточки рідного міста, і символічно, що ця світла, сонячна, життєрадісна виставка під назвою «Рідний край очима дітей» експонується в теплі вересневі дні, коли ми очікуємо свята і Параду «Полтава вишивана», саме в центральній міській бібліотеці. 

Детальніше...

США – країна-мозаїка

В ЦБСЦентральна бібліотека міста Полтави представила в читальній залі художньо оформлену книжкову виставку-валізу під назвою «США – країна-мозаїка». Про країну великих можливостей і приголомшливої сили розповідають книжки з фонду бібліотеки, до яких бібліотекарі додали короткий опис-розповідь і предмети, які візуалізують тему.

Детальніше...

«У бібліотеці рекламуємо своє, українське»

В бібліотеці - філіалі №6Бібліотека-філія №6 пропонує увазі читачів виставку-подорож під назвою «Україна вражає», розміщену в центрі читальної зали. Основними перевагами подорожей Україною є простота пересування, відсутність специфічних організаційних моментів, які є при поїздках за кордон, адекватна ціна. І при цьому зберігається ефект новизни. Цю істину працівники бібліотеки-філії №6 намагаються донести до користувачів бібліотеки через книжки про особливі місця України. 

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets