Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Галерея Виставки
 

Виставки

Однокласник: читаємо, думаємо, радимось

В бібліотеці - філіалі №12Бути зараз  школярем, особливо старшокласником, непросто. Мабуть іноді здається, що весь світ  проти. Тут  знадобиться не тільки батьківська  підтримка, але і стороння  дружня порада. Саме з цією метою в бібліотеці-філії №12 для дітей створено виставку, на нашу думку,  найкращого порадника  школяра – журнала «Однокласник».

Детальніше...

«Осінній книговир» у бібліотеці на Європейській 141

В бібліотеці - філіалі №415 листопада 2017 року у бібліотеці-філіалі №4 відбувся день нової книги «Осінній книговир».

На переглядах літератури «Світовий бестселер», «Родзинки по- українськи», «Ласощі для дітей», «Життєві історії», «Пригоди-детективи»  - 115  нових книг із захоплюючими сюжетами, неймовірними історіями, що оживають на сторінках,  з цікавими пригодами в  фантастичних  світах та реальними подіями, в які Ви можете поринути на години. Особливою популярністю користувався перегляд «Корисно знати», на якому були представлені книги, що ніколи не втрачають актуальності, адже вони вчать нас теперішнього, нагадують про минуле та розповідають про майбутнє.

Детальніше...

До Дня української писемності та мови - книги і ляльки в національному строї

В бібліотеці - філіалі №58 листопада в бібліотеці-філії №5 з’явився перегляд літератури до Дня української писемності та мови під назвою «Буква до букви – і виникло слово». Тут представлені якісно видані, ошатно оформлені книжки з дуже корисним для тих, хто хоче грамотно говорити і писати українською мовою, змістом. Це, зокрема, книги «Український комунікативний етикет» (автор Марія Стахів), «Культура слова. Мовностилістичні поради» (Олександр Пономарів), «Золоте джерельце. Висловлювання про слово, мову, красномовство» (Руслан Кацавець), «Українські прислів’я і приказки» та ін. 

Детальніше...

Листопадові настрої і пріоритети в читанні

В бібліотеці - філіалі №6Початок листопада порадував читачів бібліотеки-філії №6 цікавими книжковими виставками та переглядами літератури. Хоча в безумовному читацькому фаворі тут зараз виставка сучасної української прози «Осінній ноктюрн», користуються серйозним попитом і книжки, представлені на іншій виставці у відділі абонементу, що має назву «Прагнемо до Європи – вивчаємо іноземні мови». 

Детальніше...

Ми обираємо здоров’я

В бібліотеці - філіалі №2На початку листопада в бібліотеці-філії №2 представили читачам нову, дуже корисну книжкову виставку під назвою «Ми обираємо здоров’я». Виставка має розділи «Шкідливі звички – шлях у безодню», «Природа – храм здоров’я», «Зі спортом по життю». Тут є книги-застереження від небезпечних звичок, у тому числі від куріння і вживання алкоголю та наркотиків. Є рекомендації щодо застосування рухових програм самостійних занять фізичною культурою і спортом.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets