Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Біб. фахівцю Юлія Крамарєва взяла участь у Форумі молодих бібліотекарів у Луганську
 

Юлія Крамарєва взяла участь у Форумі молодих бібліотекарів у Луганську

8-10 жовтня вшосте в Луганській обласній юнацькій бібліотеці відбувся щорічний Форум молодих бібліотекарів. У ньому взяла участь представниця бібліотеки-філії для дітей №9 Полтавської міської ЦБС Юлія Крамарєва. Форум, який проводили Програма “Бібліоміст”, Українська бібліотечна асоціація, управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації, Луганська академія культури та мистецтв і Луганська обласна юнацька бібліотека, включав тематичні секції, майстер-класи, виступи експертів, обговорення міжнародного досвіду, конкурс на кращий проект, втілений молодим бібліотекарем та багато іншого.

Юлія Крамарєва пройшла міні-тренінги з ефективної комунікації з громадою, вміння аналізувати потреби відвідувача бібліотеки, і такі, як “творче бачення послуг бібліотекаря”, “лідерство та мотивація в роботі молодого бібліотекаря”, “соціальні медіа для бібліотек (ефективне спілкування та залучення користувачів)”, “неформальна освіта в бібліотеках”, “формування дружнього для відвідувача бібліотечного простору”. Учасників Форуму вчили, як швидко й ефективно перейти від партнерства з організацією до спільного проекту тощо.

Форум допоміг поглибити знання і навики, це згодиться молодим бібліотекарям, і зокрема нашій Юлії, в подальшій роботі.

Юлія Крамарєва достойно представила на форумі свою бібліотеку. На другий день Форуму відбувся ярмарок презентацій у стилі “печа-куча”. Юлія презентувала проект “Талановита дитина під інформаційним патронатом бібліотеки”. При бібліотеці-філії для дітей №9 успішно діє гурток “Креативне рукоділля”, Юлія Крамарєва має неабиякий талант до різних видів рукоділля, хороші навики в цій справі, й охоче передає своє вміння дітям.

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets