Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Біб. фахівцю Люди, які люблять свою справу
 

Люди, які люблять свою справу

З 9 лютого по 8 березня мені пощастило проходити свою виробничу практику на базі Полтавської міської ЦБС, а зокрема у бібліотеці-філії №3. Моя вдячність цьому привітному і професійно майстерному колективу бібліотеки вилилась рядками на папері.

Бібліотека-філія №3 - наймолодша бібліотека міста. Відкрита вона у 2008 році і є бібліотекою сімейного читання, що обслуговує як дітей, так і доросле населення міста. Розташований цей бібліотечний заклад у мальовничій місцевості мікрорайону Левада. Бібліотека оснащена комп'ютером і копіювальною технікою, новими сучасними меблями, а завдяки плідній співпраці з міжнародними організацями приміщення забезпечене кондиціонером та жалюзями на вікнах.

Колектив бібліотеки – це кваліфіковані працівники, які постійно підвищують свої професійні здібності. У роботі бібліотеки можна виділити два основних напрямки: патріотичне виховання підростаючого покоління та морально-етичне.

Колектив активно працює над тим, щоб спрямувати свою роботу ще й у третє русло - літературно-мистецьке, залучаючи до співпраці письменників, поетів, художників, а то і просто творчу молодь, згуртовуючи її навколо себе. В організації дозвілля користувачів девізом бібліотеки є: «Всі заходи повинні бути цікавими дорослим і дітям». До активної і творчої співпраці бібіотека залучає громадські організації, навчальні заклади, читацький актив. 

За період проходження практики колектив бібліотеки постійно надавав мені методичну допомогу та консультації, зокрема при підготовці і проведенні масового заходу, бібліотечного уроку та години інформації. Особливо хочеться подякувати методистам ЦБС Озерній Наталії Іванівні, Бойко Людмилі Євгеніївні, Опришко Ларисі Вікторівні за їх небайдужість, професіоналізм та витримку у роботі зі студентами-практикантами.

Користуючись нагодою хочу привітати весь колектив Полтавської міської ЦБС і зокрема колектив бібліотеки-філії №3 з наступаючим святом весни, краси, жіночності та побажати міцного здоров'я, сімейного благополуччя, достатку і мирного неба над головою!

Любові, здоров'я і доброї долі!
Щоб завжди вдавалися справи чудові!
Щоб ріки достатку текли, не міліли!
Натхнення і настрою, щастя та сили!

З повагою Наталя


ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets