Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Біб. фахівцю Книжкова виставка "Сходинки долі"
 

Книжкова виставка "Сходинки долі"

Звернення: Веселого Новорічного свята з нетерпінням очікують як діти, так і дорослі. Можна упевнено говорити про те, що Новий рік – це одне з найдавніших і найулюбленіших свят в усьому світі. Коли приходить Новий рік, всі вірять що найпотаємніші бажання обов’язково здійсняться. Ялинка, подарунки, веселий сміх, блискучі яскраві вогники - усе це робить новорічні свята найпрекраснішими та незабутніми для всіх. Кожен рік – це нова сходинка у нашому житті, яку ми долаємо, затамувавши подих в очікуванні: що нам принесе новий рік, які сподівання здійсняться, а які залишаться марними. Сподіваємось, наша виставка допоможе вам зробити святкування нового, 2015 року особливим.

Варіант 1  

Розділ 1. «Рік Новий приходить, всі в чеканні дива, кожен хоче в казку, хоч би раз один…» (Література розділу розповідає про традиції святкування Нового року та Різдва в Україні та світі)

Цитата до розділу: «Одного разу Будда запросив до себе на День народження всіх тварин, які тільки захочуть прийти самі. Щоб потрапити до Будди, потрібно було переплисти річку, а час стояло холодне. Тому бажаючих було не так багато. Прийшло 12 звірів. І кожній тварині в порядку живої черги Будда подарував по одному року правління ... » Народна легенда.

Розділ 2. «Визначено зірками... Поворожімо ? Таємниці снів…» (Література з астрології, численні передноворічні (і не тільки)пророцтва, та ін.)

Цитата до розділу: «Астрологію відкрили, безсумнівно закохані. Тільки величезний зоряний дім досить великий і міцний, щоб вміщати, живити і охороняти таке вічне поняття як кохання». А.Мердок «Чорний принц»

Розділ 3.  «Оберіг - захисти на увесь рік» (новорічні прикраси і подарунки, зроблені своїми руками, можливо – виставка поробок користувачів)

Розділ 4. «Пророцтва від бібліотеки» (Наповнення: яскраво оформлений «Гороскоп від бібліотечного астролога» - Додаток 1; інша література схожого змісту)

Варіант 2. «Рік Новий уже за мить білим птахом прилетить»

Розділ 1. «Новий, 2015! Зустрічаймо рік Синьої вівці»

Розділ 2. «Таємниче і загадкове: передбачає астролог – перевіряє життя»

Розділ 3. « Астропоради від пані Бібліотекарки»

Розділ 4. «Новорічне меню»

Варіант 3. Вже рік Новий усі стежки торує

Розділ 1. «Новий рік , з яких ти прийшов доріг?» ( історія новорічного свята, традиції святкування)

Розділ 2. «Хай серце радіє, душа хай співає, а настрій святковий весь рік не зникає!» ( новорічні історії, ігри, сценарії, тости, побажання та ін.)

Розділ 3. «Доля по зірках» 

Розділ 4. «Святкові частування» (рецепти, оформлення столу та ін. корисна інформація)

Варіант 4. «Збираймося скоренько, Новий рік близенько»

Розділ 1. «Новорічна кулінарія» (рецепти, оформлення застілля, святкове новорічне меню)

Розділ 2. «Чудеса починаються з…» (св.Миколай та ін. свята різдвяно-новорічного циклу)

Розділ 3. «Новорічні ідеї своїми руками» (Новий рік – свято магії і виконання бажань. Щоб свято стало особливим, що може бути краще подарунків і прикрас, зроблених своїми руками)

Варіант 5. «Коли приходить Новий рік»

1. «Свято крізь призму років» (представлена література розповідає про історію новорічного свята, зокрема в Україні)

2. «Ми бажаєм щастя вам!» (новорічні історії, ігри, сценарії, тости, побажання та ін.)

3. «Новорічний серпантин» (література про те, як зустрічають Новий рік)

4. «Зустрічайте рік Синьої Вівці» (для тих, хто бажає випередити долю – астрологічні прогнози на 2015р.)

5. «До святкового столу» (цікаві рецепти українських і, зокрема, полтавських страв)

6. «Ностальгія» (в цьому розділі можна створити експозицію святкових листівок минулих років, ялинкових прикрас, різноманітних новорічних цікавинок)

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets