Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Біб. фахівцю
 

Бібліотечному фахівцю

Досвід роботи бібліотеки-філіалу № 9 для дітей по впровадженню міської бібліотечної програми - 2012 “Талановита дитина під інформаційним патронатом дитячої бібліотеки”

2012 рік в ЦБС був роком впровадження міської бібліотечної програми  “Талановита дитина під інформаційним патронатом дитячої бібліотеки”. Її мета - організація роботи бібліотек по задоволенню потреб дітей в інформації та літературі,  що сприяє озброєнню їх знаннями, які становлять реальну користь у житті і допомагають  посісти достойне місце в суспільстві; пошук і впровадження нових креативних форм і методів інформаційної роботи з талановитими та обдарованими дітьми.

Детальніше...

Cемінар-нарада для бібліотечних працівників ЦБС

Відповідно до Указу Президента України від 08.12.2000 № 1322 "Про Концепцію підвищення правової культури учасників виборчого процесу та референдумів в Україні", наказу головного управління юстиції у Полтавській області від 02.08.2010 № 411/5 та плану заходів щодо висвітлення питань виборчого законодавства 25 серпня 2010 р. на базі центральної міської бібліотеки відбувся семінар-нарада для бібліотечних працівників ЦБС "Роль бібліотек в підвищенні правової культури населення в контексті майбутньої виборчої кампанії "Місцеві вибори 2010".

Детальніше...

Зустріч з колегами з Кременчуцької міської ЦБС

24 червня 2010 року нашу ЦБС відвідали колеги із Кременчуцької міської централізованої бібліотечної для дорослих з метою обміну досвідом роботи по популяризації книги та впровадженню сучасних інформаційних технологій в практику діяльності бібліотек.

Детальніше...

Творча лабораторія-практикум

26 травня 2010 року в приміщенні бібліотеки-філіалу для дітей №11 відбулося заняття творчої лабораторії — практикуму для завідуючих бібліотек-філіалів «Система діяльності бібліотек по збереженню традицій та впровадженню інновацій» за програмою:

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets