Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Подія року
 

Подія року

У широкому дружньому колі святкували 50-річчя центральної бібліотеки

В ЦБС13 листопада в центральній бібліотеці міста Полтави відбулося урочисте святкування 50-річчя цього закладу. Привітати працівників бібліотеки з радісною подією прибуло багато друзів, активних читачів, письменників, колишніх колег.  

На початку з театралізованою виставою виступили учні третього класу загальноосвітньої школи №29, які прийшли на свято зі своєю вчителькою Іриною Токарєвою. 

Детальніше...

Проекти і проблеми американських публічних бібліотек. Зустріч з колегами в ПОУНБ імені Котляревського

В ЦБСВ Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П.Котляревського відбулася зустріч бібліотекарів з гостями з посольства США в Україні, в якій взяли участь і чотири працівники Полтавської міської централізованої бібліотечної системи. 

Керівник проекту «Вікна в Америку» посольства США в Україні Валентина Пашкова представила дипломата Маджію Крауз, яка працює в посольстві Сполучених Штатів Америки в Україні, а за фахом – бібліотекар. Маджія Крауз розповіла багато цікавого про бібліотеки США, відповіла на всі запитання бібліотечних фахівців Полтави.

Детальніше...

На поклон до Берегині

В бібліотеці - філіалі №714 жовтня в Україні відзначають цілу низку свят – День захисника України, День козацтва, Покрову  Пресвятої Богородиці. А ще в цей день в маленькому полтавському селі Корещина народилася жінка, яка прославила  не тільки нашу Полтавщину, але й Україну на весь світ. Це – Герой України, народна артистка України, кавалер Ордену княгині Ольги І, ІІ, ІІІ ступенів, лауреат премії  імені Т. Г. Шевченка  Раїса Опанасівна Кириченко. Українська пісня у її виконанні звучала під небом Австралії, Алжиру, Америки, Тунісу, Філіппін, Монголії, Канади... Вона підкорила своїм голосом всю Європу.  

Щороку 14 жовтня мала батьківщина Раїси Опанасівни гостинно запрошує шанувальників її творчості на пісенне свято.  Цього року користувачі бібліотеки-філіалу №7  вирішили не просто вшанувати пам'ять своєї славетної землячки, а вирушили у краєзнавчу мандрівку «На поклон до Берегині». 

Детальніше...

Бібліотека за лаштунками: Рідним стінам – 50!

В бібліотеці - філіалі №9Восени далекого 1967 року школярі Київського району Полтави відкрили для себе новий книжковий світ. Перший поверх одного з перших у місті "хмарочосів" на вулиці імені Степана Халтуріна зайняла нова бібліотека. "Міська бібліотека для дітей №1" - так називалась наша рідна 9-та філія до централізації. Але і сьогодні хочеться вірити, що ми завжди залишались "номером один" у серцях наших відданих читачів!

Тому п'ятдесятиліття в рідних стінах ми відзначили особливим чином - показали усьому світу, що діється у нашій бібліотеці за лаштунками. 

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets